Koronawirus PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
środa, 11 marca 2020 15:02Szanowni Państwo,

w związku z wytycznymi MEN w okresie od 12 do 25 marca br. zawieszenie zajęć dotyczy przedszkoli, szkół i placówek oświatowych (publicznych i niepublicznych), z wyjątkiem poradni psychologiczno-pedagogicznych. W związku z tym Poradnia prowadzi swoją działalność, z uwzględnieniem zaplanowanych wizyt diagnostycznych w indywidualnych przypadkach.

 

Natomiast ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Państwa i Państwa Dzieci do dnia 25 marca b.r. wszystkie zajęcia grupowe zostają zawieszone.

O wszelkich zmianach w działalności Poradni będziemy informować na bieżąco. Prosimy o śledzenie informacji na naszej stronie internetowej lub o kontakt telefoniczny.

 

Jednocześnie, kierując się troską o zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników Poradni prosimy Państwa o odwoływanie wizyt, jeśli u Państwa Dziecka występują jakiekolwiek objawy infekcji.
Dzieci z objawami infekcji, a w szczególności z kaszlem, gorączką czy katarem nie będą przyjmowane przez specjalistów Poradni. W celu odwołania wizyty lub zmiany terminu wizyty prosimy o kontakt
z sekretariatem Poradni pod numerem telefonu: 22 811 05 22; 22 811 26 46.

Poprawiony: czwartek, 12 marca 2020 11:20